Прощай здорова нація?

Нещодавно я повертався з університету і біля кіоску, що розташований неподалік нашого гуртожитку№2, побачив гарну і молоду дівчину, у якої на грудях красувався бейджик. Його зміст я спочатку точно не розгледів, але відразу стало зрозуміло, що напис стосується якоїсь соціальної програми. «Акція проти куріння», – спало мені на думку. Підійшовши до дівчини, щоб поставити кілька питань, зумів все ж таки розглянути той напис. Його зміст був наступним: «Це акція для тих, кому виповнилося 18 років». Її суть полягала в тому, що при покупці пачки цигарок можна отримати певний подарунок: ручку, люстерко або рушник. Це залежало від кількості куплених курцем пачок.

Тоді про яку ж боротьбу з курінням можна говорити, якщо людей закликають до того, щоб засунути у зуби цигарку?! Тобто виходить, що за вбивчу звичку, людину ще й по голівці гладять.

Не можна заперечувати, що пропаганда паління завжди мала місце у нашому соціумі. Але в цьому конкретному випадку пропагувалося саме жіноче паління! Адже подарунки призначалися для дівчат - покупців дамських цигарок(чи, можливо, для хлопців нетрадиційної сексуальної орієнтації=). Це все один величезний аморальний вчинок, який не притаманний нормальному(!) цивілізованому суспільству. Чому до сих пір ніхто не замислюється над тим, що жінки, які палять, сприяють і так прогресуючому виродженню нації? Адже майбутні діти цих жінок народжуватимуться, безумовно, хворими!

Отже, будьмо розумнішими і не піддаваймося закликам до куріння. Майбутнє нації у наших студентських руках! А якщо ви, не дивлячись на усілякі антитютюнові( не плутати з антитабачниковими=) акції та демонстрації і продовжуєте передчасно зводити себе у труну, то нам, здоровим і думаючим, вас шкода. Тож зробімо нашу державу дійсно здоровою і розсудливою!

Сімончук Олексій
 

Комментарии

аватар: bodya
Пользователь не в сети. Последний раз его видели 7 лет 33 недели назад. Не в сети
Зарегистрирован(а): 12 Ноя 2010
Баллы: 318
Мда, а как насчет того что

Мда, а как насчет того что табакокурение и алкоголь  (во всех видах) узаконен государством? И акцизы на них - немалая доля доходной части госбюджета. Отож зробити нашу державу здоровою і розсудливою не вийде. Вона (держава) сама не схоче Sad

А дамські (я зрозумів тонкі) цигарки палять не тільки жінки чи оті хлопці з орієнтаціею (смайлік бачив) а й звичайні хлопці.  Дискриминацией попахиват Wink

Зарегистрирован(а): 19 Дек 2010
Баллы: 95
Головне, щоб захотіло

Головне, щоб захотіло суспільство.

 

 

аватар: ГУЛаг
Пользователь не в сети. Последний раз его видели 3 года 7 недель назад. Не в сети
Зарегистрирован(а): 5 Янв 2010
Баллы: 1931
Я не согласен с тобой bodya.

Я не согласен с тобой bodya. То что узаконено государством это не озночает, что должно поддерживаться им. Не зря ж какие-то законы принимают по поводу ограничения рекламы сигарет и алкоголя. Может как раз о таких рекламных компаниях ещё не додумалось государство, а стоило бы :(

аватар: bodya
Пользователь не в сети. Последний раз его видели 7 лет 33 недели назад. Не в сети
Зарегистрирован(а): 12 Ноя 2010
Баллы: 318
В новой версии Закона о

В новой версии Закона о рекламе помоему предусмотрен пункт запрещающий производителям табака и алкоголя каким-либр путем дополнительно заинтересовывать потребителя. Это - акции, всевозможные призы или материальные поощерения. Но здается мне за полгодика юристы тех же табачных гигантов найдут лазейку и промо девушки вновь станут раздавать зажигалки, а собрав пять купонов из пачек... получи пачку.

А то что государство напрямую заинтересовано в доходах от продажи веществ от которых вырабатывается зависимость (табак алкоголь) не поспоришь. Факт он вещь упрямая. Давайте тогда легализуем употребление легких наркотиков и бюджету польза и честно будет.