Українській міліції - 19

«Наша служба и опасна, и трудна…» - саме з цієї культової пісні розпочався концерт присвячений 19-й річниці Дню української міліції, який відбувся 19 грудня у ККЗ «Юбілейний».

Концерт розпочався з телевізійного привітання генерал-лейтенанта української міліції Анатолія Могильова, потім винесли прапор та пролунали гімни міліції та держави відповідно. Але, розповідати хронологію концертних подій я не буду. Можна лише сказати, що усіляких традиційних привітань та нагороджень було безліч – це є традицією подібних заходів. Також, звичайно, найкращим міліціонерам були присвоєні чергові звання. Порушення орфоепічних норм у вимові українських слів теж не новизна наших чиновників, тому мало хто дивувався поповненню «азарівської абетки» губернатором Херсонської області Миколою Костяком. А ось особливу увагу хотілось би звернути на влаштованому концерті, режисером – постановником якого виступив заслужений діяч мистецтв України Олег Мішуков, а сценаристом, і диктором концерту, був відомий журналіст Сергій Осолодкін.  Найталановитіші учні Херсонського державного університету підіймали настрій херсонським захисникам спокою своїми блискучими, незабутніми номерами. Звичайно, який же херсонський концерт відбувається без представників драматичного театру Куліша  - цей не став винятком. Свого апогею концерт набув під час виступу легенд білоруської музики, неповторної групи «Пісняри».                                           
Творчі виступи талановитої молоді та вже досвідчених діячів культури Херсонщини зуміли замалювати сірість та офіційність заходу кольоровими фарбами гарного настрою та справжнього свята. Вітаємо наших захисників з професійним святом. Вони дійсно заслуговують справжнього свята, яка було для них влаштовано.
Сімончук Олексій